O NÁS

Pár slov o tom, kdo jsme, jak jsme vznikli a proč se věnujeme právě tomu, co jsme nazvali

OVLÁDEJ KOLO.

 

Jsme certifikovaní trenéři zabývající se tréninkem a přípravou profesionálních i hobby sportovců. Primárně se zaměřujeme na vytrvalostní sporty, jako jsou CYKLISTIKA, BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ a KOLEČKOVÉ LYŽE.

Ctíme názor, že trénovat dokáže každý, ale trénovat na reálných podkladech a znát fyziologii a biomechaniku danného sportovce je věda a na vědě stojí celá naše fylozofie. Máme zálibu v laboratorních měřeních a analýzách, na kterýchž kompletně stavíme struktury tréninkových plánů a postupů. 

Jedním z našich trenérských odvětví je i trénink běžců a běžeckého lyžování.

Pro komplexnost a celkovou strukturunašeho portfolia se věnujeme funkčnímu pohybovému aparátu a také spolupracujeme těmi nejlepšími fyzioterapeuty.

 

Michael "MAIKI" Gregor

Moje sportovní zkušenosti jsem zahájil v 5 letech, kdy jsem začal v Austrálii jezdit na motokrosové motorce. V 10 letech jsem od této disciplíny přešel v České republice na plochou dráhu, které jsem se intenzivně věnoval do 17 let. Úspěšně jsem absolvoval mnohé domácí i evropské závody. Poté jsem se v vrátil v Austrálii k motokrosu, kde jsem postupně začal jezdit i na kole. A právě to se časem dostalo do popředí mého sportovního snažení. Zprvu jsem dělal mechanika jízdních kol a své dlouholeté zkušenosti z motokrosu jsem zúročil při servisování jejich odpružení. Absolvoval jsem mnohé sjezdové závody evropského poháru včetně evropských závodů enduro. Takto načerpané zkušenosti chci nyní předávat nejen mladým závodníkům. Od počátku mého směřování na oblast jízdních kol jsem spolupracoval s firmou Sram. Později jsem se podílel na rozvoji australské firmy Zelvy carbon, kde jsme se věnovali vývoji karbonových produktů. Při vlastní závodní činnosti jsem se začal postupně věnovat tréninku mladých závodníků. Abych mohl plnohodnotně provozovat trenéřinu, absolvoval jsem potřebné kurzy od Svazu cyklistiky. Na kole se dnes věnuji všem disciplínám, od silniční cyklistiky, XC, endura i sjezdu. Od doby, kdy se věnuji profesionálnímu tréninku, jsem omezil vlastní závodní činnost. Díky mým dlouholetým sportovním zkušenostem z Austrálie, kde jsem poznal mnoho špičkových zahraničních jezdců včetně jejich tréninkových forem, jsem schopen tyto načerpané vědomosti vkládat do vlastních tréninkových plánů. Jedním z rozhodujících faktorů v mém snažení a cestě k profesionálnímu coachingu byla má partnerka a její znalosti a dlouholeté zkušenosti v oblasti fitness a zdravé výživy. Spojením našich sil a znalostí jsme schopni ke každému klientovi přistupovat mnohem komplexněji. Budeme se snažit rozklíčovat vaše nejslabší místa - ať už v oblasti anatomie, zdravého životního stylu, nebo cyklistiky. Zkrátka naučíme vaše tělo pracovat, tak, aby už nic nebránilo vašemu sportovnímu snažení.