OVLÁDEJKOLO_lab

Laboratoř sportovní diagnostiky

 

Naše laboratoř disponuje těmi nejlepšími analytickými zařízeními, které jsou momentálně na trhu. 

Zabýváme se nejen průběhem laktátu a měřením haemoglobinu a dalších základních prvků. Soustředíme se však na skutečnou vnitřní odezvu organizmu v zátěži i mimo ni. Základem je analýza dechu, určení ventilačních prahů (VT1,VT2), monitoring potřebných kalorií ke konkrétní úrovni výkonnosti a nebo nalezení anaerobního prahu (RER). Dále však monitorujeme (FEO2), které vypovídá o efektivitě kardiovaskulárního systému. Díky technologii NIRS snímáme data z konkrétního, požadovaného svalového snopce a jsme tak schopni určit konkrétní limitní faktory danného sportovce. V hodnotách (THB a SmO2) se skrývá daleko více, pokud hodnoty spojujeme s veličinami inspirace a expirace. 

Nejen u vrcholových sportovců, ale i intenzivně trénujících hobby závodníků a sportovců je nutností nepodceňovat odezvu organizmu a tak se věnujeme a monitorujeme hodnoty vitamínů, minerálů, hormonů a celkového krevního rozboru. Segmentální technologií zjišťujeme hodnoty útrobního tuku a tělesného tuku, aby nedocházelo k jakýmkoli zdravotním komplikacím v náročném tréninkovém nasazení. 

Abychom tak předcházeli i dalším případným zdravotním obtížím, ale také optimalizovali výkony sportovce, věnujeme se geometrii pohybu a pohybovým vzorcům. Na základě vědomé stabilizace páteře a útrobního systému (core systém), speciální technologií sérií cviků a praktik, zěfektivňujeme práci kardiovaskulárního systému. 

Naši silnou stránkou je měření testů v terénu, čímž se přibližujeme na 99% k reálnému sportovnímu, či závodnímu nasazení a jsme tak schopni sbírat akurátní data i mimo laboratoř.

 

#ZÁTĚŽOVÝ TEST (VO2max, VCO2, analýza metabolismu)

#TRÉNINKOVÉ VEDENÍ

#VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ (BMR, RMR, AMR)

#KREVNÍ TESTY - biochemie

#LAKTÁTOVÁ KŘIVKA

#RESPIRAČNÍ TRÉNINK       

#FYZIOTERAPIE

#TĚLESNÉ DYSBALANCE 

#POSILOVNA (suchá příprava)

 

*cena dle intenzity spolupráce od 2500,- /TEST

 

NAPIŠTE MI